Košík Položky: 0 Cena: 0,00 €

Spotrebiče Smalvic

 

 

Katalóg

   

1958

Spoločnosť bola založená ako “ Officine e Smalterie Vicentine ” inžinierom Enricom Dell'Ortom. Okamžitý vývoj povoľuje urobiť krok a zaviesť na trh prvú taliansku spoločnosť ktorá vyrába originálne smaltované vstavané spotrebiče pre použitie v domácej kuchyni.

1963

Smalvic úspešne predstavuje vstavané smaltované spotrebiče na veľtrhu v Miláne. V tom čase to predstavovalo veľký úspech pre celú spoločnosť v oblasti vybavenia kuchýň. 

’70

Ponuka flexibility smerom k požiadavkám trhu  je na vysokej úrovni a spoločnosť sa špecializuje na výrobu varných dosiek a vstavaných rúr pod značkou Smalvic. Doporučovaná hlavnými talianskymi výrobcami kuchýň sa vstavané spotrebiče dostavajú na Taliansky trh.

’80

Stabilná spoločnosť okrem udržiavania vzťahov s obchodnými partnermi začína expandovať aj na mimo európske oblasti a krajiny. Prvými krajinami boli napr. Libanon alebo Izrael. Väčšina týchto obchodných vzťahov úspešne pokračuje do dnes.

’90

Bol navrhnutý dizajn a konštrukcia samostatného spotrebiča pre kuchynské linky s pocitom priemyselnej funkčnosti. Produkcia domácich spotrebičov inšpirovaná profesionálnou radou úspešne pokračuje. Aj v týchto rokoch spoločnosť Smalvic vyrába prvú vetranú plynovú rúru na talianskom trhu určenú pre domáce použitie. Taktiež ako prvá začala uvádzať na trh pečiace rúry s pyrolitickým čistením. 

2000

Portfólio rúr (elektrických aj plynových) prechádza významnou transformáciou . štandardne vstavané parametre výroby a rozmerov prechádzajú na nové formáty mini alebo maxi, ktoré zodpovedajú novým dizajnovým potrebám pre domáce kuchyne pre rôzne oblasti. 

2004

Sa stane generálnym riaditeľom Paola Gaspariny – vnučka zakladateľa.

2008

Pri dôležitom výročí – 50 rokov úspešných myšlienok, prísnosti a vášne Smalvic realizuje revolúciu v oblasti dizajnu, mení technológiu a predefinuje svoju identitu.

2015

NEXT – Inovatívna sklokeramická varná doska, dodávaná pre Smalvic firmou BrogliatoTraverso design, získala ocenenie iF Design Award 2015 v kategórii Design Product a ocenenie Red Dot Award – Product Design 2015 – veľmi vážne ocenenie, ktoré osvedčuje TOP značku a osvedčenie o veľmi dobrej kvalite dizajnu.

2017

V rámci spolupráce s dizajnérskym štúdiom BrogliatoTraverso design vznikla rúra NEXT – produkt vynikajúcej kvality, ktorý kombinuje dizajn, technológiu a použiteľnosť. Tento krok inovácie Smalvic smeruje k stabilnému umiestneniu značky na domácom a aj na medzinárodných trhoch.

 

Katalóg

Späť k článkom
Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x