Košík Položky: 0 Cena: 0,00 €

Chladničky v Retro štýle

 

                

 

Katalóg

 

 

Vynikajú krásou a detailmi.

Pre svoj dizajn a originálne línie, sa s chladničkou  Bompani  zaobchádza ako s luxusnými športovými autami: je ošetrená antikoróznym náterom a leskom pre udržanie žiarivých farieb. Nová rada Bompani  s povrchovou úpravou, líniami vintage  a atraktívnymi farbami  si podmaní každého. Táto chladnička je povýšená na originálny dekoratívny predmet v kuchyni.

 

 

Úžitková technológia - funkcie

Úžitková technológia spĺňa skutočné nároky moderného spotrebiteľa. 

Poskytuje všetko, čo sa od nej očakáva, nič viac a nič menej. Chladnička Bompani ponúka modernú technológiu ako: elektronické ovládanie, technológiu NO-FROST Multi Level, aby ste už nemuseli myslieť na to, že musíte rozmrazovať mrazničku  a udržiavať správnu vlhkosť vzduchu v priestore chladničky, ventilačný chladiaci systému pre zabezpečenie homogénnej cirkulácie vzduchu vo všetkých zónach.

Nehovoriac o tom, že má špeciálne funkcie, ako je rýchle ochladenie vzduchu pre prípad, ak zostanú otvorené dvere dlhšiu dobu.

Funkcia SUPER zabezpečí zníženie doby zmrazenia potravín na polovicu.

CHILLER BOX 0 ° C je vyhradený priestor s nízkou teplotou na uloženie  čerstvých potravín, ktoré rýchlejšie podliehajú skaze, ako je mäso a ryby.

 

 

Udržateľnosť

Na zlepšenie kvality života navrhujeme riešenia, ktoré minimalizujú vplyv našich výrobkov na životné prostredie, a to ako spotrebu energie, ako aj likvidáciu. V skutočnosti sú naše chladničky navrhnuté a vyrobené tak, aby mali dlhú životnosť, obsahovali vysoké percento recyklovateľných komponentov, boli v triede A+ alebo A++ a mali riešenia s nízkou spotrebou, ako je napríklad osvetlenie LED a dovolenková funkcia, ktorá aktivuje úsporu energie v prípade dlhých neprítomností.

 

 

 

Moderné a bezpečné interiéry

Interiéry našich chladničiek sú starostlivé a navrhnuté tak, aby zaručili hygienu, bezpečnosť a pohodlie. Steny a tesnenia dverí majú špeciálnu antibakteriálnu povrchovú úpravu, ktoré obsahuje strieborné ióny, aby sa zabránilo šíreniu plesní a baktérií, a inovatívny filtračný systém Hygienický systém čistí vzduch tým, že odstraňuje zápach.

 

                                   

 

Nové farby 

 

Katalóg

 

Späť k článkom
Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x